Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Online koučingo klubas

Peržiūrų : 421
Miestas : Online
Renginio vieta : Online, www.zoom.us
Kontaktai : info@ koucingopaslaugos.lt 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras
Online koučingo klubas.
Tema: "Vienuolika profesionalaus koučingo specialisto kompetencijų."
Temą pristato: Vitoldas Masalskis.
Laikas: 2017.09.13, 20.00-21.30.
Vieta: Online, www.zoom.us platforma.
Organizatorius: Koučingo paslaugų centras.
Kaina: Nemokamai.
Kviečiami dalyvauti: koučingo specialistai ir visi besidomintys koučingu.
 
Online Koučingo klubas – galimybė visiems koučingo fanams bendrauti neišeinant iš namų su kavos / arbatos puodeliu rankoje. Žinoma, tai jokiu būdu negali pakeisti gyvo bendravimo. Tačiau tai galimybė pabendrauti su kolegomis kurie gyvena Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, o gal Londone, Dubline ar Osle.
Kur mes bebūtume, mums visiems įdomu pasidalinti savo idėjomis ar atradimais koučingo srityje.

Tema: "Vienuolika profesionalaus koučingo specialisto kompetencijų."
Koučingo specialisto profesionalumo lygio įvertinimas yra aktualus klausimas tiek patiems koučingo specialistams, tiek ir klientams. Koučingo specialistams savo profesinio lygio žinojimas padėtų nustatytį paslaugų kokybę atitinkančią kainą.  Pagaliau savo stiprių ir tobulintinų vietų žinojimas padėtų pasirinkti tinkamiausią profesinio augimo strategiją.
Koučingo klientams tai padėtų pasirinkti jų poreikius geriausiai atitinkantį koučingo specialistą.
Koučingo specialistų profesionalumą lemia visa eilė faktorių. Kokius bazinius koučingo mokymus yra praėjęs. Kiek sistemingai skiria laiko tolimesniam profesiniam tobulėjimui. Pagaliau pravestų koučingo sesijų skaičius. Dalyvavimas mentoringe ir supervizijose.
Thomas Leonardas savo laiku pasiūlė vienuolikos kompetencijų modelį, kuris leidžia standartizuoti profesionalumo vertinimą nepriklausomai nuo to, kokius mokymus ir kokioje mokykloje yra baigęs koučingo specialistas. Šis kompetencijų modelis greitai prigijo koučingo specialistų bendruomenėje ir savaip modifikuotas yra taikomas daugelyje pripažintų koučingo specialistų profesinių bendruomenių.
Šio susitikimo metu ir aptarsime šį kompetencijų modelį. Kas tai per kompetencijos? Kaip jas atpažinti pokalbio metu? Kokie yra šių kompetencijų markeriai? Pagaliau, kaip  jas galima būtų tobulinti?
 
Vedėjas: Vitoldas Masalskis – “Koučingo paslaugų centro” vadovas. Psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICU narys. ICTA narys. Koučingo specialistų rengimo mokyklos vadovas. Verslo treneris. Koučingo specialistų klubo vadovas. PDF knygų ir straipsnių psichologijos, koučingo, NLP, vadybos, pardavimų temomis autorius.
 
Susitikimas vyks www.zoom.us platformoje. Todėl būtina iš anksto užsukti į www.zoom.us svetainę, susikurti paskyrą ir bent minimaliai susipažinti su platformos aplinka. Tai tikrai nesudėtinga :)
Užsiregistravusiems dieną prieš bus išsiųsta prisijungimo nuoroda į virtualų renginio kambarį.

Registracijos forma:
https://goo.gl/forms/L7UiAGdsmx4r8Gv22 
Registracija – būtina.
Jei užsiregistravote ir pasikeitė planai, praneškite, kad nedalyvausite.
 
Pasiteiravimui – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , 8-676-11433

Atgal

Prisijungti su Facebook