Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Online koučingo klubas. Tema: "EGO ir jo įtaka mūsų gyvenimo kokybei."

Peržiūrų : 660
Miestas : Online
Renginio vieta : Online
Kontaktai : info@ koucingopalsaugos.lt, 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras
Online koučingo klubas.
Tema: "EGO ir jo įtaka mūsų gyvenimo kokybei."
Temą pristato: Reda Slavinskaitė.
Laikas: 2017.11.22, 20.00-21.30.
Vieta: Online, www.zoom.us platforma.
Organizatorius: Koučingo paslaugų centras.
Kaina: Nemokamai.
Kviečiami dalyvauti: koučingo specialistai ir visi besidomintys koučingu.
 
Online Koučingo klubas – galimybė visiems koučingo fanams bendrauti neišeinant iš namų su kavos / arbatos puodeliu rankoje. Žinoma, tai jokiu būdu negali pakeisti gyvo bendravimo. Tačiau tai galimybė pabendrauti su kolegomis kurie gyvena Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, o gal Londone, Dubline ar Osle.
Kur mes bebūtume, mums visiems įdomu pasidalinti savo idėjomis ar atradimais koučingo srityje.

Tema: "EGO ir jo įtaka mūsų gyvenimo kokybei."
Visi gimstame su tam tikromis prigimtinėmis savybėmis, kurios leidžia būti harmonijoje su pačiu savimi ir supančiu pasauliu. Tačiau labai greitai fizinis kūnas duoda signalą, kad kažkurie mūsų poreikiai nepatenkinti (sotumas, šiluma ir pan) ir mes priimame pasąmoninį sprendimą, kaip juos patenkinti. Tai pirmoji Ego stadija – noriu, kad fiziologiniai poreikiai būtų patenkinti, o socialinės normos neegzistuoja. Kiek mes tobulėsim, augsim kaip sveikos, pilnavertės asmenybės priklauso ir nuo vaikystėje patirtų išgyvenimų, socialinės aplinkos kurioje augome, kitų fizinių ar protinių stimuliacijų. Nuo to, kiek stipriai iškreiptas Ego, priklauso mūsų gyvenimo kokybė: sąmoningumas, laisvės ir meilės pojūtis,  tikėjimas ir kita resursinė būsena.
Šio susitikimo metu kalbėsime apie devynis sveikumo / išsivystymo lygius. Juos nustatė žinomi Eneagramos mokytojai Don Richard Riso ir Russ Hudson, išnagrinėję, kaip stipriai žmonės tapatinasi su savo Ego, ir kaip tai įtakoja jų gyvenimą. Žinantiems ir naudojantiems Eneagramą, tai bus gilesnis visų tipų ir jų elgesio motyvų supratimas, o visiems kitiems, tiesiog puiki galimybė geriau pažinti save, savo artimuosius ar klientus.
 
Vedančioji: Reda Slavinskaitė – Motyvacinių mokymų projekto „Re-Act“ autorė, lektorė, konsultantė ir koučingo specialistė. Sertifikuota NLP, Koučingo, Eneagramos ir verslo trenerė (ICTA). Pagrindinės temos - savęs pažinimas ir asmeninis tobulėjimas, motyvacijos ir komunikacijos gerinimas, verslo procesų optimizavimas.
 
Susitikimas vyks www.zoom.us platformoje. Todėl būtina iš anksto užsukti į www.zoom.us svetainę, susikurti paskyrą ir bent minimaliai susipažinti su platformos aplinka. Tai tikrai nesudėtinga :)
Užsiregistravusiems dieną prieš bus išsiųsta prisijungimo nuoroda į virtualų renginio kambarį.

Registracijos forma:
https://goo.gl/forms/L7UiAGdsmx4r8Gv22 
Registracija – būtina.
Jei užsiregistravote ir pasikeitė planai, praneškite, kad nedalyvausite.

Atgal

Prisijungti su Facebook