Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Kaunas. Koučingo specialistų ruošimo programa.

Peržiūrų : 409
Miestas : Kaunas
Renginio vieta : Park Inn, K.Donelaičio g. 27
Kontaktai : info@ koucingopaslaugos.lt, 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras

Kaunas. Koučingo specialistų ruošimo programa.

 
 
Koučingo specialistų ruošimo programa
​„Professional Coach ICU"
Kaunas
2018.05.05-2018.12.02
Park Inn, K.Donelaičio g. 27

1 modulis – 2018.05.05-06
2 modulis – 2018.06.02-03
3 modulis – 2018.07.07-08
4 modulis – 2018.08.04-05
5 modulis – 2018.09.08-09
6 modulis – 2018.10.06-07
7 modulis – 2018.11.03-04
​8 modulis - 2018.12.01-02
 
* Organizatoriai pasilieka teisę keisti modulių datas.

Laikas: 10.00 – 17.30
Mokymų grupės dydis – 14 – 25 žmonės.
Programą sudaro aštuoni moduliai po dvi dienas. Viso – 16 auditorinių dienų. Mokymai vyksta savaitgaliais – šeštadienis – sekmadienis 10.00 – 17.30.
Mokymų periodiškumas – vieną kartą per mėnesį.
Bendra mokymų kartu su namų darbais trukmė – 7 mėn.

Trenerių komanda: Vitoldas Masalskis, Donaldas Duškinas, Reda Slavinskaitė, Vilma Deksnienė, Andrius Jarašiūnas.
Programa parengta pagal ICU standartą.
Mokymus Lietuvoje organizuoja: Koučingo  paslaugų centras.

Mokymų kaina:

1) 1920 Eur – mokant už kiekvieną modulį atskirai (modulio kaina – 240 Eur ).
2) 1650 Eur – mokant už visą Programą iš karto.
3) 1400 Eur – ankstyvos registracijos kaina (pirmieji 10 užsiregistravę ir apmokėję).

Jeigu jūs nusprendėte tapti profesionaliu koučingo specialistu, tai šį programa – kaip tik jums. Programa parengta remiantis ICU standartu. Praėjęs visą mokymų programą ir įvykdęs profesionaliam koučingo specialistui keliamus reikalavimus, jūs gaunate tarptautiniu mastu pripažįstamą “Professional Coach ICU” sertifikatą.
Plačiau apie ICU (International Coaches Union):
http://www.coachunion.org/
http://www.coachunion.ru/
http://www.intercoaching.net/
Plačiau apie ICTA (International Coach & Trainer Association) :
http://www.intercoaching.net/
Programa rekomenduojama visiems, kieno veikla yra susijusi su žmogiškųjų santykių sritimi ir kurie siekia profesionaliai įsisąvinti koučingo technikas ir metodologiją. Ypač ši programa rekomenduojama vadovams, verslo ir vadybos konsultantams, mokymų vadovams, personalo tarnybų specialistams.

Turinys:

1 modulis. Koučingo pagrindai. Koučingo samprata.
Koučingo apibūdinimas. Koučingo istorija. Koučingo santykis su konsultavimu, psichoterapija ir mokymais. GROW modelis (Tikslai. Situacijos suvokimas. Sprendimo galimybės. Veiksmų planas). Išmokimo ratas. Aktyvaus klausymosi metodai. Teisingo klausymo kriterijai. Kliento sąmoningumą skatinantys klausimai. Neteisingi klausimai. Klausimų tipai. Grįžtamojo ryšio modelis. Supervizija.
2 modulis. Individualus koučingas.
Individualaus koučingo tipai. Kilpų modelis. Pirmosios koučingo sesijos šablonai (Nepriklausomas klientas. Išorinis koučingo specialistas organizacijoje. Koučingos vadovo santykyje su klientu). Strateginė sesija. Individuali įgūdžių treniruotė. Žalingi įpročiai ir priklausomybės. Darbo su žalingais įpročiais sesija. Supervizija.
3 modulis. Kompetencijos ir tikslai.
Pagrindinės koučingo specialisto kompetencijos. Profesinės etikos kodekso nuostatos (ICU, ICF). Profesionalaus koučingo nuostatos. Efektyvios komunikacijos trikampis (kalibravimas, prisiderinimas, darnos santykis). R.Diltso neurologinių lygių modelis ir jo praktinis taikymas. „T“ modelis. M.Atkinson gyvenimo balanso ratas. Teisingai suformuluotas tikslas – S.M.A.R.T.E.F. Kas yra įsitikinimai? Ribojantys ir palaikantys įsitikinimai. Refreimingas (perprasminimas). Supervizija.
4 modulis. Komandinis koučingas.
Komandinio koučingo samprata. Faktoriai, įtakojantys grupinio darbo efektyvumą. Grupinio darbo kaip proceso valdymas. Komandinio koučingo algoritmas. Kontakto su grupe užmezgimo būdai. Kalbos įtaigumas. Penki efektyvaus trenerio stiliai. Kūrybiškumo technikos komandiniame koučinge. Grupinė dinamika. V.Disnėjaus kūrybiškumo strategija. R.Dekarto koordinačių modelis. Darbo su grupine dinamika principai. Supervizija.
5 modulis. Transformacinis koučingas.
Transformacinio koučingo technologijos. Esmės transformacija. Įsitikinimų ir vertybių koučingas. Aukšto produktyvumo būsena. Technika „Ekranas“. Simbolodramos technikos koučinge. Pagrindiniai simbolodramos motyvai.  Darbas su vidine erdve sprendžiant komunikacijos situacijas. Metaforų šaltiniai. Metaforos struktūra. Supervizija.
6 modulis. Asmenybės tipai ir konfliktai
Spiralinės dinamikos teorija. Mąstymo paradigmos priklausomai nuo socialinės sistemos ir asmenybės brandos lygio.  Kaip elgtis su įvairaus lygio atstovais įvairiuose socialiniuose kontekstuose. Konfliktai ir jų tipai. Elgesio strategijos konfliktinėse situacijose. E.Berne transakcinės analizės modelis ir jo panaudojimas sureguliuojant konfliktines situacijas. Asociacija / disociacija. Trijų suvokimo pozicijų modelis ir praktinis jo pritaikymas. Mediacinis koučingas kaip interesų sureguliavimo įrankis. Mediacijos etapai. Supervizija.
7 modulis. Eneagrama ir jos taikymas koučinge.
Eneagramos tipologijos samprata. Devyni eneagramos tipai. Eneagramos tipų gyvenimo strategijos, dominuojantys įsitikinimai. Veikimo ypatumai streso ir komforto sąlygomis. Eneatipo nustatymo būdai. Stiprioji eneatipo pusė asmenybės augimui. 
8 modulis. Programos integracija. Sertifikacija.
Pranešimas koučingo konferencijoje. Komunikacinių įgūdžių demonstracija. Individuali koučingo sesija. Komandinė koučingo sesija.

Praktinė dalis. Koučingo sesijų vedimo pratybos (namų darbai) tarp modulių

Viso kurso metu yra numatytas savarankiškas dalyvių darbas.
Viso turi būti surinkta šimtas valandų koučingo praktikos.
Tame tarpe – individualaus koučingo sesijos Koučingo specialisto, Kliento, Stebėtojo pozicijose. Komandinio koučingo sesijos Koučingo specialisto, Dalyvio, Stebėtojo pozicijose.  Pratybų metu mokymų dalyviai turi praeiti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas pas profesionalų koučingo specialistą ir pravesti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas išoriniams klientams.
Didžioji pratybų dalis vyksta trejetuose mokymų dalyviams patogiu laiku.  Pratybų metu yra numatytos Demo pratybos su koučingo specialistu ir darbas grupelėse su kuratoriumi.
Mokymų dalyviams sukuriama speciali uždara FB grupė mokymosi ir organizacinių klausimų sprendimui. Taip pat yra galimybė dalyvauti Atvirose koučingo sesijų pratybose, Koučingo specialistų klubo susitikimuose ir kituose „Koučingo paslaugų centro“ organizuojamuose renginiuose.
Keletą video ištraukų iš jau vykusių mokymų galima rasti ČIA.

Programos treneriai:

Picture
 
Vitoldas Masalskis – psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICF Global narys. ICTA narys. Verslo treneris su daugiau kaip 20 metų darbo patirtimi. www.koucingopaslaugos.lt projekto autorius. Keliasdešimt straipsnių psichologijos, saviugdos, vadybos, pardavimų temomis autorius. Koučingo specialistų klubo vadovas. Atvirų koučingo sesijų pratybų organizatorius. Kuruoja FB grupių „Koučingo Lietuvoje grupė“, „NLP Lietuvoje grupė“, „Koučingo specialistai“ ir kt. specializuotų grupių veiklą.
 
Picture
 
Donaldas Duškinas – Profesionalus koučingo specialistas (ICTA-ICU sertifikacija). Koučingo treneris. Asmeninio tobulėjimo treneris. Verslo mokymų treneris. Vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius. Rebeferis (sąmoningo kvėpavimo praktikas). Meditacijos mokytojas. REIKI meistras mokytojas. Įmonės savininkas. Verslo įmonės išorinis pardavimų vadovas. Profesionalus teatro režisierius.
 
Picture
 
Reda Slavinskaitė – Tarptautinio verslo ir Finansų vadybos magistrė, sertifikuota NLP ir Koučingo specialistė (ICTA, ICU). Eneagramos praktikė/meistrė. Papildoma specializacija – Eneagramos taikymas koučinge. Eriksoninės hipnozės praktikė. Verslo konsultantė ir motyvacinio projekto Re-Act autorė.
 
Picture
 
Vilma Deksnienė - profesionali koučingo specialistė (ICU). Emocinio ir dvasinio intelekto lektorė ir mokytoja (LSP Limbic Performance System sertifikacija, VU RSTC magistras). 15 metų patirtis Holistinio asmenybės tobulėjimo mokymų srityje (tarptautinis sertifikatas). Klasikinės jogos teorijos ir praktikos ekspertė/mokytoja. “Livin” Sveiki produktai ir “Fit Food” įmonių bendrasavininkė. Buvusi profesionali cirko artistė (oro akrobatė).
 
Picture
 
Andrius Jarašiūnas - profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. Veda individualias ir grupines koučingo sesijas, NLP mokymus. Specializuojasi mokymosi iš patirties srityje tyrinėdamas įsitikinimų formavimo ir keitimo metodus, efektyvios elgsenos įgūdžių lavinimą, įtakos darymo principus ir metodus.
BNI direktorius konsultantas.
 
 
Pasiteiravimui ir registracija (Vitoldas Masalskis)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
, 8-676-11433

​Registruojantis nurodyti:
  • Vardas, pavardė,
  • Kontaktai (tel. nr., el.paštas),
  • Rekvizitai (jei mokėtojas įmonė).

Atgal

Prisijungti su Facebook