Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Online pristatymas. "NLP Praktikas".

Peržiūrų : 450
Miestas : Online
Renginio vieta : Online
Kontaktai : info@ koucingopaslaugos.lt, 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras

2018.05.14 - Online pristatymas. "NLP Praktikas".

 

Picture

​Tema: Online pristatymas. "NLP praktikas”.
Vedantysis: Vitoldas Masalskis.
Laikas: 2018.05.14, 20.00-21.00.
Vieta: Online, www.zoom.us platforma.
Organizatorius: Koučingo paslaugų centras.
Kaina: Nemokamai.

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/dB0rzzKkClxwph5r1
 
“Koučingo paslaugų centras” jau nuo 2013 metų organizuoja Lietuvoje NLP praktiko mokymus. Išleista dvylika laidų. Virš pusantro šimto žmonių sėkmingai praėjo šiuos mokymus ir taiko įgytas žinias kasdieniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. NLP (neurolingvistinis programavimas) yra viena iš populiariausių šiuolaikinės taikomosios psichologijos krypčių. NLP – tai pirmiausia apie susikalbėjimą su kitais žmonėmis. Kaip suprasti kitus, jų elgesį, motyvus ir tikruosius ketinimus. Kaip būti suprastam pačiam. Ką daryti, kad žmonės ne tik patikėtų manimi, bet pakeistų savo požiūrį ir net elgesį. NLP – tai apie susikalbėjimą su pačiu savimi. Niekas kitas – taip neapsunkina mūsų gyvenimo, kaip mes patys. Kaip veikia vidinių konfliktų ir prieštaravimų mechanizmas. Kaip viduje subalansuoti tai, kas atrodo negali būti subalansuota iš principo. NLP – tai efektyvių elgesio strategijų pažinimas ir modeliavimas. Kaip žmonės pasiekia tai, ką pasiekia (politikai, verslininkai, menininkai, vadybininkai, oratoriai). Kuo ypatingos yra jų elgesio strategijos. Kaip jas galima nukopijuoti ir pritaikyti sau. NLP praktiko kursas – tai žengimas pro vartus, už kurių atsiveria naujos galimybės. Belieka tik tuo sugebėti pasinaudoti.
NLP praktiko mokymai organizuojami  Vilniuje ir Kaune.

Numatoma mokymų pradžia: Prezentacijos metu kalbėsime apie tiek apie NLP apskritai, tiek ir apie pačią mokymo programą. Mielai atsakysiu į jums rūpimus klausimus.
Prezentacija vyks ne webinaro bet tiesioginio video ir audio kontakto forma. Tad būkite pasiruošę tiesioginiam video ir audio bendravimui.
 
Vedėjas: Vitoldas Masalskis – “Koučingo paslaugų centro” vadovas. Psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICU narys. ICTA narys. Koučingo specialistų rengimo mokyklos vadovas. Verslo treneris. Koučingo specialistų klubo vadovas. PDF knygų ir straipsnių psichologijos, koučingo, NLP, vadybos, pardavimų temomis autorius.
 
Susitikimas vyks www.zoom.us platformoje. Todėl būtina iš anksto užsukti į www.zoom.us svetainę, susikurti paskyrą ir bent minimaliai susipažinti su platformos aplinka. Tai visai nesudėtinga :)
Užsiregistravusiems dieną prieš bus išsiųsta prisijungimo nuoroda į virtualų renginio kambarį.

Registracijos forma:
https://goo.gl/forms/dB0rzzKkClxwph5r1
Registracija – būtina.

Pasiteiravimui (Vitoldas Masalskis) – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 8-676-11433

Atgal

Prisijungti su Facebook