Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Online programa. Koučingo pradžiamokslis.

Peržiūrų : 473
Miestas : Online
Renginio vieta : Online
Kontaktai : info@ koucingopaslaugos.lt, 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras

Online programa. Koučingo pradžiamokslis.

 

Picture

Online programa. Koučingo pradžiamokslis.
Programa skirta konsultantams, psichologams, vadovams ir tiems asmenims, kas norėtų išmokti taikyti koučingo metodus savo tiesioginėje veikloje.
Mokymai vyksta www.zoom.us  platformoje.
Mokymai pradžia – 2018.06.07
Mokymų laikas: 20.00 - 22.00 (Vilniaus laiku).
Online kurso trukmė – 12 online susitikimų (24 val.)
Susitikimų periodiškumas – vieną kartą per savaitę.  

Vedantysis: Vitoldas Masalskis.
Organizatorius: Koučingo paslaugų centras.
Dalyvių skaičius:  8-12  žmonių.
 
Mokymų kaina – 240 Eur.
Ankstyvos registracijos kaina  - 190 Eur (pirmieji  10 užsiregistravę ir apmokėję).

“Koučingo paslaugų centras” jau ne pirmus metus rengia Lietuvoje profesionalius koučingo specialistus. Virš šimto koučingo mokyklos absolventų papildė Lietuvos koučingo specialistų bendruomenės gretas.
Įprastai koučingo mokymai vyksta gyvai. Tačiau tarptautiniu mastu atlikti tyrimai rodo, būtent koučingo praktikai būdinga, jog didelė koučingo sesijų dalis vyksta online (skype arba kitų telekomunikacinių priemonių pagalba).
Online įvadas į koučingą – programa, leidžianti susipažinti su koučingo, kaip metodo, pagrindais ir suteikia galimybę praktiškai išmėginti save tiek koučingo kliento vaidmenyje, tiek ir pačiam savarankiškai vesti koučingo sesijas.
Mokymai vyksta www.zoom.us platformoje, kur yra galimybė net ir visai mokymų grupei vienu metu turėti tiesiogini audio ir video ryšį.
Koučingo programą sudaro teorinė ir praktinė dalys.
Teorinė dalis (4 susitikimai) skirta susipažinti su koučingo metodais ir technikomis bei nuodugniai išnagrinėti vienuolika koučingo specialisto kompetencijų.
Praktinė dalis (8 susitikimai) skirta koučingo sesijų vedimo pratyboms. Sesijų aptarimo metu ypatingas dėmesys yra skiriamas koučingo kompetencijų atpažinimui ir aptarimui.
Online formatas sudaro sąlygas mokytis koučingo neišeinant iš namų. Tai puiki galimybė mokytis koučingo nepriklausomai nuo to, kur jūs gyvenate – Lietuvoje ar už jos ribų. Svarbu, kad būtų kompiuteris ir prieiga prie interneto.
Ši Programa - tai proga nuodugniai susipažinti su koučingu ir apsispręsti dėl tolimesnio gilinimosi į šią taikomosios psichologijos sritį.
Nusprendus eiti profesionalaus koučingo linkme galima rinktis akivaizdinę (228 val.) “Koučingo paslaugų centro” programą “Professional coach ICU”.

Picture

Vedėjas: Vitoldas Masalskis – “Koučingo paslaugų centro” vadovas. Psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICU narys. ICTA narys. Koučingo specialistų rengimo mokyklos vadovas. Verslo treneris. Koučingo klubo vadovas. PDF knygų ir straipsnių psichologijos, koučingo, NLP, vadybos, pardavimų temomis autorius.
 
 

Pasiteiravimui ir registracija (Vitoldas Masalskis)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
, 8-676-11433

​Registruojantis nurodyti:
  • Vardas, pavardė,
  • Kontaktai (tel. nr., el.paštas),
  • Rekvizitai (jei mokėtojas įmonė).

Atgal

Prisijungti su Facebook