Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Renginiai

Forumo naujienos

Daugiau temų »

Naujienos, anonsai

Paskelbti renginį

Renginių kalendorius

Vilnius. Koučingo specialistų ruošimo programa.

Peržiūrų : 268
Miestas : Vilnius
Renginio vieta : Green hotel
Kontaktai : info@ koucingopaslaugos.lt, 8-676-11433
Organizatorius : Koučingo paslaugų centras

Vilnius. Koučingo specialistų ruošimo programa.

Picture
 
Koučingo specialistų ruošimo programa
​„Professional Coach ICU"
Vilniuje
2018.11.03-2019.05.05
Green hotel, Pilaitės pr. 20

1 modulis – 2018.11.03-04
2 modulis – 2018.12.01-02
3 modulis – 2019.01.12-13
4 modulis – 2019.02.02-03
5 modulis – 2019.03.02-03
6 modulis – 2019.04.06-07
7 modulis – 2019.05.04-05
 
* Organizatoriai pasilieka teisę keisti modulių datas.

Laikas: 10.00 – 17.30
Mokymų grupės dydis – 14 – 25 žmonės.
Programą sudaro septymi moduliai po dvi dienas. Viso – 14 auditorinių dienų. Mokymai vyksta savaitgaliais – šeštadienis – sekmadienis 10.00 – 17.30.
Mokymų periodiškumas – vieną kartą per mėnesį.
Bendra mokymų kartu su namų darbais trukmė – 6 mėn.

Trenerių komanda: Vitoldas Masalskis, Reda Slavinskaitė, Vilma Deksnienė, Andrius Jarašiūnas.
Programa parengta pagal ICU standartą.
Mokymus Lietuvoje organizuoja: Koučingo  paslaugų centras.

Mokymų kaina:

1) 1470 Eur – mokant už kiekvieną modulį atskirai (modulio kaina – 210 Eur ).
2) 1190 Eur – mokant už visą Programą iš karto.
3) 980 Eur – ankstyvos registracijos kaina (pirmieji 10 užsiregistravę ir apmokėję).

Jeigu jūs nusprendėte tapti profesionaliu koučingo specialistu, tai šį programa – kaip tik jums. Programa parengta remiantis ICU standartu. Praėjęs visą mokymų programą ir įvykdęs profesionaliam koučingo specialistui keliamus reikalavimus, jūs gaunate tarptautiniu mastu pripažįstamą “Professional Coach ICU” sertifikatą.
Plačiau apie ICU (International Coaches Union):
http://www.coachunion.org/
http://www.coachunion.ru/
http://www.intercoaching.net/
Plačiau apie ICTA (International Coach & Trainer Association) :
http://www.intercoaching.net/
Programa rekomenduojama visiems, kieno veikla yra susijusi su žmogiškųjų santykių sritimi ir kurie siekia profesionaliai įsisąvinti koučingo technikas ir metodologiją. Ypač ši programa rekomenduojama vadovams, verslo ir vadybos konsultantams, mokymų vadovams, personalo tarnybų specialistams.

Turinys:

1 modulis. Koučingo pagrindai. Koučingo samprata.
Koučingo apibūdinimas. Koučingo istorija. Koučingo santykis su konsultavimu, psichoterapija ir mokymais. GROW modelis (Tikslai. Situacijos suvokimas. Sprendimo galimybės. Veiksmų planas). Išmokimo ratas. Aktyvaus klausymosi metodai. Teisingo klausymo kriterijai. Kliento sąmoningumą skatinantys klausimai. Neteisingi klausimai. Klausimų tipai. Grįžtamojo ryšio modelis. Supervizija.
2 modulis. Kompetencijos ir tikslai.
Pagrindinės koučingo specialisto kompetencijos. Profesinės etikos kodekso nuostatos (ICU, ICF). Profesionalaus koučingo nuostatos. Efektyvios komunikacijos trikampis (kalibravimas, prisiderinimas, darnos santykis). R.Diltso neurologinių lygių modelis ir jo praktinis taikymas. „T“ modelis. M.Atkinson gyvenimo balanso ratas. Teisingai suformuluotas tikslas – S.M.A.R.T.E.F. Kas yra įsitikinimai? Ribojantys ir palaikantys įsitikinimai. Refreimingas (perprasminimas). Supervizija.
3 modulis. Susitelkimas į sprendimus. Emocinis intelektas.
Kas yra Susitelkimas į sprendimus. Kokie pagrindiniai skirtumai tarp susitelkimo į sprendimus ir susitelkimo į problemas. Kas susitelkimą į sprendimus daro veiksmingą: SS modelis. SIMPLE modelis, kuris leidžia net sudėtingiausias problemas spręsti paprastai. Tradicinio požiūrio ir mąstymo įpročių spątai: užstrigimas problemų lauke, pokyčių skatinimas per prievartą, bandymas spręsti „neišsprendžiamas“ problemas ir pan. Susitelkimas į sprendimus koučingo pokalbiuose. Emocinis intelektas. Emocijų įtaka mąstymo procesams. Savo ir kitų emocijų pažinimas ir valdymas. Supervizija.
4 modulis. Komandinis koučingas.
Komandinio koučingo samprata. Komandinis ir grupinis koučingas. Situacinis ir strateginis komandinis koučingas. Efektyviai dirbančios grupės kriterijai. Grupės darbo proceso organizavimas. Koučingo kultūros organizacijoje lygiai. Koučingo kultūros diegimas. Komandinio koučingo algoritmas. Kūrybiškumo technikos komandiniame koučinge. Grupės dinamika ir jos valdymas. Penki efektyvaus trenerio stiliai. Savitarpio pagalbos grupės. Metaprogramos ir metaprograminiai profiliai. Supervizija.
5 modulis. Eneagrama ir jos taikymas koučinge.
Eneagramos tipologijos samprata. Devyni eneagramos tipai. Eneagramos tipų gyvenimo strategijos, dominuojantys įsitikinimai. Veikimo ypatumai streso ir komforto sąlygomis. Eneatipo nustatymo būdai. Stiprioji eneatipo pusė ir jos įtaka asmenybės augimui. Esminiai įsitikinimai ir jų keitimo būdai. Sveikumo lygiai ir tobulėjimo strategijos. Supervizija.
6 modulis. Asmenybės tipai ir konfliktai
Spiralinės dinamikos teorija. Mąstymo paradigmos priklausomai nuo socialinės sistemos ir asmenybės brandos lygio.  Kaip elgtis su įvairaus lygio atstovais įvairiuose socialiniuose kontekstuose. Konfliktai ir jų tipai. Elgesio strategijos konfliktinėse situacijose. E.Berne transakcinės analizės modelis ir jo panaudojimas sureguliuojant konfliktines situacijas. Asociacija / disociacija. Trijų suvokimo pozicijų modelis ir praktinis jo pritaikymas. Mediacinis koučingas kaip interesų sureguliavimo įrankis. Mediacijos etapai. Supervizija.
7 modulis. Programos integracija. Sertifikacija.
Pranešimas koučingo konferencijoje. Komunikacinių įgūdžių demonstracija. Individuali koučingo sesija. Komandinė koučingo sesija.

Praktinė dalis. Koučingo sesijų vedimo pratybos (namų darbai) tarp modulių.

Viso kurso metu yra numatytas savarankiškas dalyvių darbas.
Viso turi būti surinkta šimtas valandų koučingo praktikos.
Tame tarpe – individualaus koučingo sesijos Koučingo specialisto, Kliento, Stebėtojo pozicijose. Komandinio koučingo sesijos Koučingo specialisto, Dalyvio, Stebėtojo pozicijose.  Pratybų metu mokymų dalyviai turi praeiti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas pas profesionalų koučingo specialistą ir pravesti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas išoriniams klientams.
Didžioji pratybų dalis vyksta trejetuose mokymų dalyviams patogiu laiku.  Pratybų metu yra numatytos Demo pratybos su koučingo specialistu ir darbas grupelėse su kuratoriumi.
Mokymų dalyviams sukuriama speciali uždara FB grupė mokymosi ir organizacinių klausimų sprendimui. Taip pat yra galimybė dalyvauti Atvirose koučingo sesijų pratybose, Koučingo specialistų klubo susitikimuose ir kituose „Koučingo paslaugų centro“ organizuojamuose renginiuose.
Keletą video ištraukų iš jau vykusių mokymų galima rasti ČIA.

Programos treneriai:

Picture
 
Vitoldas Masalskis – psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICU narys. ICTA narys. Verslo treneris su daugiau kaip 20 metų darbo patirtimi. www.koucingopaslaugos.lt projekto autorius. Keliasdešimt straipsnių psichologijos, saviugdos, vadybos, pardavimų temomis autorius. Koučingo specialistų klubo vadovas. Atvirų koučingo sesijų pratybų organizatorius. Kuruoja FB grupių „Koučingo Lietuvoje grupė“, „NLP Lietuvoje grupė“, „Koučingo specialistai“ ir kt. specializuotų grupių veiklą.
 
Picture
 
Reda Slavinskaitė – Tarptautinio verslo ir Finansų vadybos magistrė, sertifikuota NLP ir Koučingo specialistė (ICTA, ICU). Eneagramos praktikė/meistrė. Papildoma specializacija – Eneagramos taikymas koučinge. Eriksoninės hipnozės praktikė. Verslo konsultantė ir motyvacinio projekto Re-Act autorė.
 
Picture
 
Vilma Deksnienė - profesionali koučingo specialistė (ICU). Emocinio ir dvasinio intelekto lektorė ir mokytoja (LSP Limbic Performance System sertifikacija, VU RSTC magistras). 15 metų patirtis Holistinio asmenybės tobulėjimo mokymų srityje (tarptautinis sertifikatas). Klasikinės jogos teorijos ir praktikos ekspertė/mokytoja. “Livin” Sveiki produktai ir “Fit Food” įmonių bendrasavininkė. Buvusi profesionali cirko artistė (oro akrobatė).
 
Picture
 
Andrius Jarašiūnas - profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. Veda individualias ir grupines koučingo sesijas, NLP mokymus. Specializuojasi mokymosi iš patirties srityje tyrinėdamas įsitikinimų formavimo ir keitimo metodus, efektyvios elgsenos įgūdžių lavinimą, įtakos darymo principus ir metodus.
BNI direktorius konsultantas.
 
 
Pasiteiravimui ir registracija (Vitoldas Masalskis)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
, 8-676-11433

​Registruojantis nurodyti:
  • Vardas, pavardė,
  • Kontaktai (tel. nr., el.paštas),
  • Rekvizitai (jei mokėtojas įmonė).

Atgal

Prisijungti su Facebook