Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Renginiai

Forumo naujienos

  • Nėra rodomų pranešimų.

Naujienos, anonsai

Kodėl pasikeitus pačiam ir pasaulis pasikeičia?

Narių vertinimas:  / 0
Sudomino5 balai 

 

 

Rita Regalė
Seminaro aktualumas:

Kodėl pasikeitus pačiam ir pasaulis pasikeičia? Arba, kuo daugiau asmeninių pokyčių, tuo daugiau išsipildžiusių svajonių!
Gyvename nuolatos evoliucionuojančiame pasaulyje ir neretai nebespėjame žengti koja kojon su sparčiai besivystančiomis technologijomis bei besikeičiančiais žmonių santykiais.

O liūdniausia tai, kad labai dažnai taip ir liekame tik sėkmingų verslo ar asmenybės karjeros pavyzdžių stebėtojais. Svajojame būti sėkmingais, laimingais ir turtingais, tačiau svajonės kažkodėl taip ir lieka svajonėmis, o gyvenimas kaip bėgo taip ir bėga sena vaga.
Kartais aplinkybės mus supurto ir pradedame ieškoti atsakymų skaitydami knygas ar lankydami seminarus. Ir vėlgi prikaupiame nauju žinių, šio to išmoktame, tačiau esminių pokyčių nesulaukiame. Girdime seną tiesą „Pasikeisk pats ir pasaulis pasikeis“. Nusprendusiems keistis kyla klausimas – o kaip? Kartais pradedame nuo pirmadienio ar naujų metų sveikai maitintis, sportuoti, pozityviai mąstyti, bet bėda ta, kad visa tai trunka labai neilgai. Taigi po kelių dienų jėgos mus apleidžia ir nusprendžiame grįžti prie savosios komforto zonos su senaisiais įpročiais ramindami save, kad viskas dar nėra taip jau blogai ir mūsų svajonės bei kilnūs tikslai dar palauks.
Būtent šis seminaras skirtas tiems, kuriems jau pabodo laukti geresnių laikų ar aplinkybių. Tiems, kurie nusprendė pradėti ir nebesustoti. Ir tiesiog dabar, pasinaudojant sėkminga patirtimi ir per visa tai jau praėjusių žmonių pagalba, žengti pirmuosius ryžtingus žingsnius išsvajoto tikslo link.

Seminaro turinys:

1. Ar reikalingi, kam ir kodėl mums reikalingi pokyčiai?
2. Kodėl neretai svajonės taip ir lieka tik svajonėmis?

A. Nežinom ko norim arba nemokam tinkamai suformuluoti savo troškimų;
B. Bijom pažvelgti esamai situacijai į akis;
C. Kliūtys neleidžiančios pasiekti norimo rezultato;
D. Neišnaudojam turimų resursų trokštamam tikslui pasiekti.

3. Svajonių vizualizacija. Svajokime ir pagaliau pradekime veikti!
4. Kaip išnaudojame savo gyvenimo laiką?
5. 21 dienos Kardinalių Pokyčių Programos internetu pristatymas.

Seminarą veda:

Esu Rita Regalė, konsultantė, koučerė, asmenybės ugdymo trenerė. Nuo 1999 metų turiu nuosavą verslą. Patikėkite teko praeiti ir ugnį, ir vandenį – nuo sėkmingos verslo pradžios iki visų įmonės vystymo etapų ir krizių, kurios užklupo tiek dėl žmogiškųjų išteklių valdymo, tiek dėl finansinio nepritekliaus, tiek dėl idėjų trūkumo. Pirmasis mano formalus išsilavinimas yra lengvosios pramonės inžinierė. Tačiau, kai gyvenime teko susidurti su verslo bei asmeninio gyvenimo sunkumais, atsakymų pradėjau ieškoti: psichologijos, marketingo vadybos magistrantūros studijose, daugybėje kursų ir seminarų, pradedant stipraus mąstymo technikos įvaldymu, asmenybės ugdymu ir baigiant konsultaciniu koučingu. Tam paskyriau daugiau nei 14 metų, per kuriuos sukaupiau didelį žinių ir įgūdžių bagažą. Kiekvieną naujai išmoktą techniką patikrinau ir išbandžiau praktiškai realiame gyvenime. Taigi atrinkau ir pristatau Jums tik efektyviausią metodiką: http://21dkpp.tsprendimai.lt.

Prisijungti su Facebook