Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Renginiai

Forumo naujienos

  • Nėra rodomų pranešimų.

Naujienos, anonsai

Kaip atrasti antrą pusę

Narių vertinimas:  / 2
Sudomino5 balai 

Šiandien žiūrėjau kokios frazės google paieškoje buvo populiariausios 2014 metai, tarp vartotojų iš Lietuvos. Tarp labiausia ieškomų klausimų buvo: kaip susirasti merginą? Kaip susirasti vaikiną? kaip suvilioti vaikiną? Kaip suvilioti merginą?

Natūralu, kad santykių tema visada buvo ir bus viena aktualiausių. Aš sutinku, mums visiems svarbu šalia turėti artimą ir mylimą žmogų. Aišku gerai, kad visiškai netrūksta patarimų kaip tai padaryti. Savo ruožtu noriu pasidalinti tais pastebėjimais, kurie man atrodo patys teisingiausi. Visų pirma, norint kažkam patikti, nesivaikykite netikrų įvaizdžių ar svetimų stereotipų.

Gyvenimas parodo kad patys populiariausi ir įdomiausi žmonės tai tie, kurie visada sugeba išlikti savimi. Apsimetinėjimas ir dirbtinis įvaizdis veikia netgi atvirkščiai. Labai akivaizdžiai matosi jei žmogus apsimetinėja, juolab kad apsimetinėjimą visada lydi įtampa.

Vietoj to, kad vaikytumėtės svetimų įvadžių, pasistenkite tapti pačia naujausia ir geriausia savo versija. Puoselėkite savo stipriąsias savybes, įveikite savo baimes ir trūkumus. Žinau, tai nėra lengva, bet tai veikia. Ir veikia labai stipriai. Iš patirties žinau. Kad darbas su savimi tai geriausia investicija į jūsų ateitį. 

Ir antra. Pasistenkite mėgautis pačiu procesu. Jei jūsų tikslas susirasti antrąją pusę, ar patikti konkrečiam žmogui, pasistenkite netapti priklausomas nuo šio siekio. Dirbkite ties savimi ir pasistenkite kad šis procesas jums neštų džiaugsmą. Tai labai svarbu, nes tikslas dažnai nuvilia, o procesas paprastai trunka ilgai.

Ir mūsų gyvenimas mums skirtas tam kad būtume laimingi čia ir dabar.  Taigi pagrindinė taisyklė, kaip patraukti jums rūpimo žmogaus dėmesį: patys tapkite tokiais, į kuriuos žiūrėdami kiti, norės su jumis susipažinti. 

Prisijungti su Facebook