Lietuvos koučingo specialistų bendruomenė

Renginiai

Forumo naujienos

  • Nėra rodomų pranešimų.

Naujienos, anonsai

Gydantys namai

Narių vertinimas:  / 1
Sudomino5 balai 

 

Gydantys namai
„Gydantys namai“, režisieriaus Danielio Macklerio pilnametražis dokumentinis filmas, išsamiai papasakoja apie Švedijoje, Geteborge, veikiančio Šeimos globos fondo veiklą. Tai programa, kuri šioje įvairiausių vaistų kokteilių ir psichiatrinių diagnozių iki gyvos galvos epochoje padeda žmonėms išgyti nuo psichozės nevartojant vaistų.

Ši daugiau nei 20 metų patirties turinti organizacija apgyvendina žmones, kuriems nepavyko pasveikti naudojantis tradicine psichiatrija, šeimose (iš kurių dauguma yra ūkininkų šeimos), taip suteikdama jiems galimybę pradėti visiškai naują gyvenimo kelionę.
Šeimos, kuriose gyvenama, atrenkamos ne dėl to, kad jų nariai yra tam tikri psichiatrijos ekspertai, bet dėl jų gailiaširdiškumo, stabilumo ir noro kitiems kažką duoti. Žmonės šiose healing homes_image_largeršeimose gyvena maždaug 1–2 metus ir tampa integralia funkcionuojančios šeimos sistemos dalimi. Organizacijos darbuotojai klientams siūlo intensyvią psichoterapiją, o šeimoms, kuriose gyvenama, suteikia intensyvią superviziją.
Šeimos globos fondas susilaiko nuo diagnozių, stengiasi padėti žmonėms saugiai nustoti vartoti psichotropinius vaistus ir savo paslaugas (kurios suteikiamos Švedijos socialinės medicinos kontekste) siūlo nemokamai.
Filmas „Gydantys namai“ supina interviu su klientais, ūkininkų šeimomis ir organizacijos darbuotojais, taip sukuriama ir stipri išgijimo be vaistų vizija, ir akis atverianti psichiatrinio gydymo modelio kritika.
Filmas titruotas 16 kalbų.
Šaltinis: http://wildtruth.net/dvdsub/lt/gydantys/

Prisijungti su Facebook